Осінній день спільноти.

В Житомирі сонячно. Похолодання прогнозується по обіді, а осінній дощ переноситься аж ближче до вечора. Саме такий прогноз погоди Бог запланував на 22 вересня 2018 року. Осінні пориви вітру, хмарність і опади Бог затримав до вечірньої пори наче спеціально для спільноти оазовичів, що сьогодні приїхали до затишного храму святого Йоана з Дуклі, щоб разом подякувати за плідне літо і отримати благословіння на наступний формаційний рік. Без малого три сотні осіб різних галузок Руху «Світло-Життя», а це і Оаза Молоді, і Дорогоцінна Перлина і Домашня Церква і Оазис дітей Божих, з Києва, Рівного, Житомира, Бердичева, Новоград-Волинського, Хорошева, Коростеня, Малина, Іршанська прибули відзначити День Спільноти Руху.

Традиційно ведучими була дієцезіальна пара - цьогоріч у продовженні свого служіння це були Ігор та Олена Федорчук, які привітали усіх гостей оазовичів і впровадили спільноту в програму дня. У контексті загальної теми формаційного року у Русі «Молоді у Церкві» , тема осіннього дня спільноти звучала як «Покликання – моя повсякденність» . І саме про покликання рухівці прослухали катехезу від о. Юстина Копитка OFM. Далі більш глибше і в особистісному ракурсі над питанням покликання у площинах «заклик», «рішення», «завдання» та «момент зараз» спільнота працювала у менших групах.

Однією з невід’ємних частин пореколекційних дієцезіальних зустрічей – є підсумок пережитих реколекцій та подяки відповідальним парам і священикам, які служили оазовичам влітку. Формаційна дорога Руху Світло Життя передбачає обов’язкову участь в реколекціях. За підсумками літа 2018 у Київсько-Житомирській дієцезії І ступінь Оазису Нового Життя пережили 30 родин, 13 родин пережили ІІ ступінь, і реколекції ІІІ- го ступеня пережили 4 родини, оазу Дорогоцінної Перлини – пережили 6 ро дорослих та близько півтори сотні підлітків та молоді стали учасниками Першого та Основного ступеня оаз. Участь у євангелізаційних реколекціях та оазах Дияконії молитви взяли ще близько дестяка родин.

 

Духовні вправи для спільноти організовували та провели в дусі служіння пари з Києва, Бердичева та Житомира – Олег та Валентина Кулик, Руслан та Світлана Каганович, Ігор та Олена Федорчук, Леонід та Аліса Ліщенко, Ромуальд та Ірина Розбіцькі, більше того цього літа вперше пари нашої дієцезії виїхали для служіння на північний схід України та в Росію – Андрій та Анжела Сидорчук євангелізували Світловодськ, Василь та Юлія Маслій проводили реколекції для родин в Новосибірську, Володимир і Таїса Ланге - у Москві.

Цінним даром для Руху у дієцезії є наші священники, які зі свого дорогоцінного часу по тижню і по два виділили для служіння на реколекціях родинам та молоді. Модераторами були о.Руслан Михалків, о. Сергій Серебровський, о. Альберт Гаспарян, о. Віктор Матушевський SAC, о. Павло Шевчук OFM, о. Олег Сартаков. Важко навіть уявити – яку велику працю в Силі Святого Духа осягнули усі ці люди, аби сотні душ вірних могли разом і кожен зокрема пережити духовні вправи - оазові реколекції, за незмінною програмою сл.б. о. Франциска Бляхніцького.

Незмінним пунктом будь-якого зібрання оазовичів є Намет Зустрічі, один з базових формаційних обов’язків і радісна зустріч з Божим Словом, сьогодні роздумували над уривком з євангеліє від Лука про щедрий улов на глибині.

 

Серцем Дня Спільноти стала спільна Євхаристія з вплетеними в молитву благословінням аніматорів та складанням обітниць Круціяти Визволення Людини.

 

Братню Любов - Агапе, як завжди, плекали під час обідньої трапези на зеленому подвір’ї францисканського монастиря, спілкуючись, згадуючи, плануючи, домовляючись, фотографуючись і записуючи завдання і контакти, обіймаючись, запрошуючи і прощаючись до найближчої зустрічі. А холодний вітер тим часом вперто відганяв літнє тепло і запрошував тепліше вдягатись, змінювати сезонний одяг і не стояти на місці….

22 вересня 2018 року. Юлія Чупріна - Дияконія Суспільної Комунікації Руху Світло-Життя.

Про Рух

Рух Світло-Життя заснований у Польщі слугою Божим о.Франциском Бляхницьким. Цей рух є одним з рухів віднови Церкви.
Рух є:

  • євангелізаційним
  • катехуменальним
  • рухом визволення людини

Контакти

Центр Руху Світло-Життя

вул. Чуднівська 1а

с. Корчак

обл. Житомирська

12421

Тел: 096-110-17-34

о. Олег Сартаков

Карта