Тексти: Вчення Єпископів Риму

28 Кві 2019 Опубліковано о. Олег Вчення

Папа: Доторкаймося до Божого милосердя через Христові рани

  Три дарунки, які воскреслий Ісус приніс Своїм учням, являючись їм після воскресіння, були в центрі уваги роздумів, якими Святіший Отець поділився в неділю Божого милосердя.

  Крім радості та миру, воскреслий Ісус приніс Своїм учням в дар також місію. Про це нагадав Папа Франциск, коментуючи перед проказуванням молитви «Царице Неба» в неділю, 28 квітня 2019 р., розповідь святого Івана про те, як Ісус після воскресіння явився апостолам, зібраним у світлиці Тайної Вечері.

Христові рани – джерело миру й милосердя

21 Кві 2019 Опубліковано о. Олег Вчення

Великоднє послання Папи Франциска Urbi et Orbi 2019

  Опівдні, в Неділю Пасхи, 21 квітня 2019 р., Папа Франциск звернувся з лоджії базиліки Святого Петра до Риму та світу з наступним великоднім посланням:

Дорогі брати й сестри, благодатної вам Пасхи!

  Сьогодні Церква поновлює звіщення перших учнів: «Ісус воскрес!». І з уст в уста, від серця до серця наново лунає запрошення до прослави: «Алилуя!... Алилуя!». В цей ранок Пасхи, вічної молодості Церкви та всього людства, я хотів би донести до кожного з вас перші слова останнього Апостольського напоумлення, особливим чином присвяченого молоді:

21 Кві 2019 Опубліковано о. Олег Вчення

Просімо благодаті не розбитись об каміння гріха та зневіри. Проповідь Папи під час Пасхального чування

  Ввечері, 20 квітня 2019 р., Папа Франциск очолив у базиліці Святого Петра у Ватикані Пасхальне чування, під час якого виголосив наступну проповідь:

13 Кві 2019 Опубліковано о. Олег Вчення

Папа: Уникати гордості, усвідомлюючи Божу любов

  Виголошуючи повчання під час загальної аудієнції, Святіший Отець вказав на важливість усвідомлення Божої любові, що допомагає усвідомлювати себе Його боржниками і, таким чином, долати гордість і зарозумілість стосовно Бога і ближніх.

  «Так само, як ми потребуємо хліба, ми потребуємо також і прощення», – цими словами Святіший Отець розпочав чергову катехизу про молитву «Отче Наш», зосередивши увагу під час загальної аудієнції в середу, 10 квітня 2019 р., на проханні: «Прости нам довги наші, як і ми прощаємо довжникам нашим» (Мт 6, 12).

13 Кві 2019 Опубліковано о. Олег Вчення

Папа: З радістю та надією готуймося до переживання Господніх страстей і воскресіння

  Наближенню Страсного Тижня та Христового Воскресіння були присвячені побажання Святішого Отця, скеровані до учасників загальної аудієнції.

  Вітаючи паломників з різних куточків світу, які в середу, 10 квітня 2019 р., не зважаючи на дощову погоду, зібралися на площі Святого Петра у Ватикані на загальну аудієнцію, Папа Франциск заохотив їх належно приготуватися до переживання Пасхального Таїнства.

28 Бер 2019 Опубліковано о. Олег Вчення

Папа: Хліб – це не приватна власність, а дар, яким слід ділитися

   Роздумуючи над четвертим проханням з молитви «Отче наш», Святіший Отець звернув увагу на те, коли вона перестає бути християнською й коли хліб, про який просимо, ставатиме нашим обвинувачем.

  Хліб, якого християнин просить в молитві, не є «моїм», але – «нашим». На цьому наголосив Папа Франциск, коментуючи під час загальної аудієнції в середу, 27 березня 2019 р., чергове прохання з молитви «Отче наш», яке звучить: «Хліб наш щоденний дай нам сьогодні». Вступом до цих роздумів став євангельський уривок про помноження хлібів.

28 Бер 2019 Опубліковано о. Олег Вчення

Папа: У школі Марії вчимося нести у світ Євангеліє життя та миру

  «Слова архангела Гавриїла, звернені до Марії: “Радуйся, повна благодаті”, по-особливому звучать у цьому санктуарії, упривілейованому місці для споглядання таїнства Втілення Божого Сина. Адже тут, у дійсності, зберігаються стіни, що згідно з переданням походять з Назарету, де Пресвята Діва сказала Своє “так”, стаючи матір’ю Ісуса», – сказав Папа Франциск, промовляючи до вірних, які зібралися на площі перед санктурієм Святого Дому в Лорето, який він відвідав у понеділок, 25 березня 2019 року.

28 Бер 2019 Опубліковано о. Олег Вчення

Папа: Не відкладаймо навернення на наступний Великий Піст

  Наверненню, як одному з головних завдань на Великий Піст, присвятив своє повчання Святіший Отець з нагоди недільної зустрічі з вірними.

  Можливість для навернення не є необмеженою, а тому її слід використовувати відразу, щоб не втратити назавжди. З такою пересторогою Папа Франциск звернувся до римлян і паломників, що в неділю, 24 березня 2019 р., зібралися на площі Святого Петра у Ватикані. Перед проказуванням молитви «Ангел Господній» він коментував Ісусову притчу про неплідну смоковницю, в якій ідеться «про Боже милосердя та наше навернення».

25 Бер 2019 Опубліковано о. Олег Вчення

Инструкция DIGNITAS PERSONAE о некоторых вопросах биоэтики

Достоинство личности должно быть признано для каждого человека от момента зачатия до естественной смерти. Этот естественный принцип, который выражает большое  “да”человеческой жизни,должен быть помещен в центр этического суждения о биомедицинских исследованиях, приобретающих все большее значение в сегодняшнем мире. Учение Церкви уже высказывалось несколько раз с целью разъяснить и решить соответствующие моральные проблемы.

22 Бер 2019 Опубліковано о. Олег Вчення

Папа: праця педіатра – це місія, яка анґажує розум і серце

  На покликання та місію лікаря-педіатра звернув уваги Папа Франциск під час зустрічі з представниками Італійської Федерації лікарів педіатрів, прийнявши їх на аудієнції 21 березня 2019 р.

Про Рух

Рух Світло-Життя заснований у Польщі слугою Божим о.Франциском Бляхницьким. Цей рух є одним з рухів віднови Церкви.
Рух є:

  • євангелізаційним
  • катехуменальним
  • рухом визволення людини

Контакти

Центр Руху Світло-Життя

вул. Чуднівська 1а

с. Корчак

обл. Житомирська

12421

Тел: 096-110-17-34

о. Олег Сартаков

Карта