Відбулась молитовно-формаційна зустріч Дияконії Молитви

Опубліковано Надія

В перші вихідні лютого в Абатстві Сестер Бенедиктинок відбулась молитовно-формаційна зустріч Дияконії Молитви, в якій взяли участь 12 чоловік з Бердичева, Житомира та Києва. Зустріч провадив модератор ДМ – о. Сергій Серебровський. Цього разу ми роздумували над темою: Життєві рішення у світлі Божого слова, на підставі книги о. Петра Сьлєнчкі з однойменною назвою; разом з автором ми заглиблювались в біблійну історію життя та покликання Якова, що згодом став Ізраїлем – патріархом вибраного народу. Ми задумувались над своїми життєвими рішеннями, тими щоденними і тими, які мають вплив на все наше життя.
В світлі вислуханих конференцій ми ділились своїм життям, роздумували чи наші рішення ще є залежними від наших батьків, родичів, від середовища в якому ми живемо? На якому етапі відносин з Богом ми знаходимось – чи Він є для нас Богом батьків наших чи вже став нашим Богом? Чи ми вже перейшли свій «потік Яббок»? Чим тепер ми керуємося при прийнятті рішень? Чи це є Слово Боже?
Колись для себе я зробила висновок, що без знання Божого Слова неможливо ані пізнати Бога, ані мати з Ним особисті відносини, ані пізнати Божу волю щодо свого життя. Тепер бачу, що потрібне не просто знання, а справжнє дослідження Божого Слова для того, щоб ним керуватись у своєму житті, а саме – приймати рішення, не зволікати, не боятись, питати в Бога і діяти вчасно.
Підчас організаційної частини зустрічі відбулись вибори нової відповідальної пари за Дияконію Молитви на наступні три роки. Це служіння довірили нам, подружжю Петрик – Ігорю та Надії. Приймаємо його з упованням на Господа, та з великою подякою попередній відповідальній парі – Вадиму і Тоні Носовим, завдяки яким ця дияконія повстала і живе.
Також були заплановані чергові заходи дияконії, а саме:
25 лютого, у неділю, в Брусилові відбудеться організаційна зустріч ДМ, на якій будемо готуватись до проведення Оази Молитви.
24-25 березня, в суботу та неділю, в реколекційному центрі «Тріумф серця» в Києві відбудеться Оаза Молитви, провідною темою якої буде Адорація Пресвятих Дарів.
Розклад Оази Молитви і інформацію щодо участі в ній оприлюднимо після 25 лютого.

Надія

Про Рух

Рух Світло-Життя заснований у Польщі слугою Божим о.Франциском Бляхницьким. Цей рух є одним з рухів віднови Церкви.
Рух є:

  • євангелізаційним
  • катехуменальним
  • рухом визволення людини

Контакти

Центр Руху Світло-Життя

вул. Чуднівська 1а

с. Корчак

обл. Житомирська

12421

Тел: 096-110-17-34

о. Олег Сартаков

Карта