Свідчення з Оази Молитви 24 години з Ісусом

Опубліковано Надія

Слава ІСУСУ ХРИСТУ!!! Я дякую Богові за Волю Божу, яка співпрацюючи з моєю волею по Благодаті Божій була зі мною на Оазі у Києві. Дякую спільноті ДМ за вашу любов, чуйність, турботливість, за увагу до мене. Я була у Царстві Божому. Де царювала радість, мир, праведність в Святому Дусі. Я слухала Голос Доброго Пастиря і насолоджувалась вами. Родина Перегуда була для мене Йоаном Хрестителем бо привели мене до Царства Божого, а по дорозі мала знайомство з Ірою. Родина Петриків служили мені всіма дарами, якими служать у ЦБ. Родина Драпіковських послужили миром, тихістю, яка ісходила від ІСУСА. Родина Мосових були даром СВ.ХРИСТОФОРА. Путь до Бердичіва - це їх місія для мене. Родина Носових - взірець християнської родини зі стажем. Ну а Юлічка була і другом і слугою і сльози мені витирала і в ніч Господь дарував мені також бути біля неї. А Толік співаючи Донна Роза нагадував мені хто я. Я є донька Царя!!! Олеже і Катя, а також ваш синок, як добре, що ви є! Я вас люблю! Наталочка, ти своєю чарівністю і прекрасним сміхом прикрасила Царство Боже. Катериночка, своєю харизмою наповнила Царство Боже БОЖИМИ чеснотами. А Денис, смачну їжу готував і так смачно сам їв, що я згадала, що Царство Боже це не їжа і пиття. А о. Сергій так чисто мив посуд, що я зрозуміла, що тільки чисті серцем уздрять Бога. А Царство Боже береться силою. І я побачила силу, яка прийшла з гори і яка осіяла священника СВІТЛОМ ХРИСТА. Від о. Сергія розливалась радість у якої нема берегів. Дякую Богу і Вам, кохані.

Отче Предвічний! Честь Тобі і поклоніння за Ісуса Відкупителя, за Духа Утішителя! За 24години молитви перед Пресвятими Дарами. Це благословенний час для мене любові. Час спілкування з Богом бо такої молитви хоче Бог. Молитви споглядання. Господь це говорив до мене через священика. Молитва на розарії в інтенції Матері Божої дала плід. Це поняття і прийняття слів в Посланні Богородиці 25 березня В час перебування в Києві у мене вдома склалась ситуація де я терміново повинна бути присутня. Я тихо, тобто без слів подивилась на ІСУСА. І приїхавши додому ця ситуація вирішилась тихо і без мене. За все Слава Богу!!!
Олена

Я хочу також посвідчити про пережиту Оазу молитви. На Оазі була неймовірна атмосфера. Її я можу порівняти із тією атмосферою яку відчувала в Меджугор’ї, в місці об’явлень Матінки Божої... Я відчувала, що Матінка Божа є з нами, на душі був величезний мир і бажання служити... Я багато почерпнула практичних порад із прослуханих конференцій і проповідей о. Сергія. Я могла бути із Ісусом... вчилася просто бути біля Нього, без слів... і це коштувало мені зусиль... бо виявляється це важко. Я дякую Богу за кожного хто був на Оазі, за ваші свідчення, приклад віри... ви всі прекрасні! До зустрічі
Юля

Перебуваючи на адорації в Страсну п'ятницю, а також в суботу зранку, в очікуванні Воскресіння Господнього, я знову і знову згадувала слова, які почула на молитовній оазі. Про те, що розмовляючи з Ісусом, потрібно думати про Ісуса, вдивлятися в Його обличчя і отримувати щастя від присутності і можливості бути з Ним.
Дякую за підготовлені конференції про адорацію і за цю тему, вона дуже цінна і її мало де можна почути, за проповідь отця Сергія, яка також мене торкнулася і дала світло на певні ситуації в моєму житті.
На кінець хочу подякувати всім, хто був на молитовній оазі "24 години з Богом", ви часточка любові для інших людей. Дякую за ту радість з якою ви служите, і, цим підтверджуєте те, що служіння - це прекрасний дар. Зі святом вас. З Воскресінням Господнім! Христос воскрес!!!
Наталія

Про Рух

Рух Світло-Життя заснований у Польщі слугою Божим о.Франциском Бляхницьким. Цей рух є одним з рухів віднови Церкви.
Рух є:

  • євангелізаційним
  • катехуменальним
  • рухом визволення людини

Контакти

Центр Руху Світло-Життя

вул. Чуднівська 1а

с. Корчак

обл. Житомирська

12421

Тел: 096-110-17-34

о. Олег Сартаков

Карта