Папа: Викорінюймо насильство, якого в усьому світі зазнають діти

Опубліковано о. Олег Вчення

  Під час недільної зустрічі з вірними Святіший Отець підтвердив рішучість зусиль Церкви в тому, щоб вона була безпечним місцем для неповнолітніх, закликаючи разом з усіма людьми доброї волі боротися проти всіх форм насильства, від якого страждають діти.

  Промовляючи до вірних після проказування молитви «Ангел Господній» в неділю, 24 лютого 2019 р., Папа Франциск нагадав, що того дня вранці у Ватикані завершилася важлива зустріч на тему захисту неповнолітніх у Церкві. Як відомо, проблема сексуальних зловживань представників духовенства супроти неповнолітніх віддавна викликала скандал у Церкві та в громадській думці як з огляду на страждання жертв, та і через брак уваги до них та покривання винуватих з боку тих, хто займав відповідальні посади в Церкві.

  «Оскільки проблема поширена на кожному континенті, – сказав Святіший Отець, – я хотів, аби ми співвідповідально та колегіально розглянули її разом, як пастирі католицьких спільнот в усьому світі. Ми вислухали голос постраждалих, молилися й просили в Бога прощення за ці кривди, ми усвідомили свою відповідальність та обов’язок вершити справедливість у істині та рішуче відкинути будь-які форми зловживання владою, сумлінням та сексуальні зловживання».

Разом творімо безпечний простір в усьому світі

  Глава Католицької Церкви наголосив, що спільним бажанням є, аби «вся діяльність і місця Церкви завжди були цілковито безпечними для неповнолітніх», і щоби впроваджувалися «всі необхідні заходи» для того, щоб схожі злочини більше ніколи не повторювалися. Аби Церква знову стала «повністю достовірною та гідною довіри» у здійсненні своєї місії виховання наймолодших.

  «Таким чином, зуміємо від щирого серця та з усією необхідною ефективністю співпрацювати з усіма людьми доброї волі, з усіма складовими й позитивними силами суспільства, в усіх країнах і на міжнародному рівні, щоби до кінця та в усіх його формах було подолане величезне лихо насильства супроти сотень мільйонів неповнолітніх, дітей та підлітків, в усьому світі», – наголосив Папа.

Про Рух

Рух Світло-Життя заснований у Польщі слугою Божим о.Франциском Бляхницьким. Цей рух є одним з рухів віднови Церкви.
Рух є:

  • євангелізаційним
  • катехуменальним
  • рухом визволення людини

Контакти

Центр Руху Світло-Життя

вул. Чуднівська 1а

с. Корчак

обл. Житомирська

12421

Тел: 096-110-17-34

о. Олег Сартаков

Карта