Дияконія Суспільної Комунікації

22 Вер 2018 Опубліковано Юлія Ч

Осінній день спільноти.

В Житомирі сонячно. Похолодання прогнозується по обіді, а осінній дощ переноситься аж ближче до вечора. Саме такий прогноз погоди Бог запланував на 22 вересня 2018 року. Осінні пориви вітру, хмарність і опади Бог затримав до вечірньої пори наче спеціально для спільноти оазовичів, що сьогодні приїхали до затишного храму святого Йоана з Дуклі, щоб разом подякувати за плідне літо і отримати благословіння на наступний формаційний рік.

23 Травень 2018 Опубліковано Юлія Ч

весняний день спільноти Житомирського району

Весна тому і весна, що усе набирається сил, цвіте, пахне і буяє - і серця вірних не виняток, а скоріше яскравий приклад того, як нові соки оживляють звичну буденність.

В переддень Зішестя Святого Духа численна спільнота Домашньої Церкви Руху «Світло-Життя» та друзів Руху Житомирського району зустрілися разом на базі оздоровчого табору «Карітас-Спес», що під Житомиром.

27 Бер 2018 Опубліковано Юлія Ч

Служіння – ось плід Живої Церкви!

Цими вихідними у Житомирі відбувся 26 Дієцезіальний День Молоді. І про цю подію не можна змовчати – бо вона стала особливою і для Руху Світло-Життя. Це як раз той випадок – коли випадає нагода радіти спільноті, друзям і можливістю послужити.

11 Бер 2018 Опубліковано Юлія Ч

Світло-Життя Київсько-Житомирської дієцезії в гостях у Мами.

 

В календарі подій оазовичів у березні виділена одна особлива субота – коли вся спільноти збирається у Санктуарії Матері Божої Бердичівської.

Цьогоріч це 10 березня – сонячний весняний день , і більше півтори сотні осіб, як і годиться добрим дітям, на вихідні приїхали до Мами. Подружжя, діти, молодь та дорослі особи з Києва, Хорошева, Новоград-Волинського, Житомира та Бердичева – члени Домашньої Церкви, Оазису Молоді та Дорогоцінної Перлини разом зібралися на День Спільноти.

19 Січ 2018 Опубліковано Юлія Ч Корисно

Газета "Домашня Церква" 7, 8 випуск.

У грудні побачили світ відразу два номери газети Домашня Церква.

Вперше за всю історію випуск вийшов за межі Житомирського району, та огорнув оазовичів усієї Київсько-Житомирської дієцезії. У сьомому номері можна зауважити цілковито змінену головну сторінку - а саме оновлену шапку з заголовком та символікою - автором та виконавцем якої стала учасниця ДЦ з сусідньої дієцезії, з м.Рівне - Олександра Цехош.

12 Лис 2017 Опубліковано Юлія Ч

Служіння аніматора

В каплиці Божого Милосердя по вулиці Дібровній відбулась зустріч аніматорів житомирського району, 11 листопада.

Були приставлені 17 кіл з Житомира, 2 кола з Довбиша, і одне коло з Черняхова. Зустріч була присвячена темі: «Служіння аніматора в колі: обов’язки і завдання».

24 Вер 2017 Опубліковано Юлія Ч

Відпуст у Корчаку

 Сьогодні 24 вересня 2017 року відсвяткували відпуст блаженного Владислава з Гельньова - покровителя парафії у Корчаку.

12 Бер 2017 Опубліковано Юлія Ч

Газета Домашня Церква

В суботу 4 березня відбулася перша зустріч Дияконії Суспільної Комунікації. Дияконія вже має певні напрацювання у вигляді даного сайту, кількох публікацій та трьох випусків газети Житомирського району Руху. Архівацію номерів газетки започатковуємо також тут на сайті. Ласкаво просимо гортати, читати і отримувати корисну інформацію Руху.

 Домашня Церква

Про Рух

Рух Світло-Життя заснований у Польщі слугою Божим о.Франциском Бляхницьким. Цей рух є одним з рухів віднови Церкви.
Рух є:

  • євангелізаційним
  • катехуменальним
  • рухом визволення людини

Контакти

Центр Руху Світло-Життя

вул. Чуднівська 1а

с. Корчак

обл. Житомирська

12421

Тел: 096-110-17-34

о. Олег Сартаков

Карта